Blahopřání červnovým a červencovým jubilantům ...

Vedoucí klubu přivítal v klubovně a také i krátce tradičně rozcvičil (i "ptáčkem" s doprovodem harmoniky) více než čtyři desítky přítomných. Poté všechny pozdravil a poblahopřál přítomným oslavencům a jejich blízkým pan starosta Čejka a na jeho slova navázal svými zpívanými hudebními zdravicemi a přáními Zdenek Sedlář (včetně nezbytného seniorského "živijó"). 
Zdenek Sedlář po obvyklém přípitku potom postupně představil přítomným jmenovitě oslavence, mezi nimiž sice nebyl bohužel nikdo z červnových, ale osm červencových to plně vynahradilo. Mezi nimi byli sice tři zástupci (fyzicky) silnějšího pohlaví, ale největší ovace si zaslouženě užívala dlouholetá členka týmu, stále usměvavá a optimistická devětaosmdesátiletá Jaroslava Havlíčková, kterou do klubovny přišly pozdravit i tři generace žen a dívek z její rozvětvené rodiny ... :-)
A protože některé oslavenkyně přispěly k obvyklému pohoštění i svými výrobky, hodovalo se a zpívalo s nebývalým elánem a radostí - prostě oslava, jak má být, ze které se domů některým ani moc nechtělo ... :-)