Setkání nad Velkým městským okruhem.

Setkání nad Velkým městským okruhem. 
 
Obyvatelé MČ Brno-Vinohrady mají za sebou odbornou přednášku a veřejnou diskuzi na téma Velký městský okruh a jeho dopady na Brno-Vinohrady! Ta proběhla v úterý 28. února ve Společenském sále na Bzenecké 23. Že je mezi obyvateli Vinohrad skutečný hlad po informacích o dění kolem nich bylo včera v podvečer patrné na první pohled. Přednáška s debatou ve společenském sále na Bzenecké přilákala více než dvě stovky Vinohraďáků a výklad odborníků byl rozhodně přínosný a průběžná i následná diskuze byla nad očekávání plodná!
 
O blízké a bližší budoucnosti dopravy na Vinohradech občany informovali Ing. Radka Matuszková z Magistrátu města Brna, Ing. Tomáš Vyhlídal za ŘSD, Ing. Tomáš Hruban z PK Ossendorf a Ing. Vlastimil Horák jako zástupce společnosti Amberg, a za to jim patří velký dík. Do následné debaty občanů s odborníky pak přispěl i Ing. Vítězslav Křivánek, Ph.D. z Centra dopravního výzkumu. V případě jakýchkoliv dotazů je možné se obrátit přímo na tyto zastoupené subjekty, rádi je zodpoví nebo jejich odpověď zprostředkují i zástupci vedení radnice.
 
Záznam z celého večera věnovaného tunelu pod Vinohrady a všemu, co se dotýká výstavby VMO, najdete na tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=KYp6LBJZK1U , co nás za několik let čeká se dozvíte i z přiložené prezentace na toto téma.
 
Těšíme se na příští setkání nad dalšími tématy, která vás zajímají!
 
Mgr. David Čížek,
člen Rady městské části

Odkaz na prezentaci zde:
2022-02-28-pro-MC-Vinohrady