Výbory a komise

Komise bezpečnostní

Předseda

Jan Bartůněk

ČSSD

Členové

Bc. Josef Jelínek

Koalice Strana zelených a Moravané

  JUDr. Miroslav Buchta KSČM

 

Ing. Bohuslav Jurásek KDU-ČSL

 

Pavel Konečný

ČSSD

 

Pavel Břunda

ČSSD

Komise bytová a dislokační

Předseda

Ing. Jiří Kořínek

KDU-ČSL

Členové

Roman Zahradníček

Koalice Strana zelených a Moravané

 

Ing. Marie Majtanová

ANO 2011

 

Ing. Karel Jelínek

TOP 09

 

JUDr. Miroslav Buchta

KSČM

 

Ing. Jiří Pustina

ODS

 

Ing. Vlastimil Závadský

ČSSD

 

Miroslava Lamplotová

ČSSD

 

Milan Černocký

Koalice Strana zelených a Moravané

Komise dopravní

Předseda

Ing. Bohuslav Štol

ČSSD

Členové

MUDr. Mgr. Miroslav Šeda Ph.D

ANO 2011

 

Emil Pecko

KSČM

 

Ing. Ondřej Medla

KDU- ČSL

 

Ing. Jiří Pustina

ODS

 

Pavel Břunda

ČSSD

  Mgr. Petr Závadský

ČSSD

 

Mgr. Jiří Karásek

ČSSD

Komise kulturní

Předseda

Bc. Michal Krejsa

ČSSD

Členové

Bc. Klára Švandová

Koalice Strana zelených a Moravané

 

Bc. Tomáš Pokorný

ANO 2011

 

Eva Plíhalová

KSČM

 

JUDr. Česlav Gojný

KDU- ČSL

 

Luděk Stix, DiS.

ČSSD

 

Karel Jelínek

TOP 09

Komise pro mládež a sport

Předseda

Svatopluk Bednář

ČSSD

Členové

Bc. Tomáš Hlobil

Koalice Strana zelených a Moravané

 

Roman Marša

ANO 2011

 

JUDr. Miroslav Buchta

KSČM

 

JUDr. Česlav Gojný

KDU- ČSL

Komise pro životní prostředí

Předseda

Ing. Vlastimil Závadský

ČSSD

Členové

Mgr. Martin Dutkiewič

Koalice Strana zelených a Moravané

 

Tomáš Faron

ANO 2011

 

Ing. Miloslava Orsavová

KSČM

 

Patrik Cibere

KDU- ČSL

 

RNDr. Bohumil Pokorný, CSc.

ČSSD

 

PhDr. Jiří Čejka

ČSSD

Komise sociální a zdravotní

Předseda

Miroslava Lamplotová

ČSSD

Členové

MVDr. Renata Špicarová

ANO 2011

 

Miroslava Kočí

TOP 09

 

Dana Sýkorová

KSČM

 

Monika Hanáčková

KDU- ČSL

 

RNDr. Bohumil Pokorný, CSc.

ČSSD

 

Luděk Stix, Dis.

ČSSD

Komise stavební

Předseda

Bc. Šárka Konečná

Koalice Strana zelených a Moravané

Členové

Martin Simonides

ANO 2011

 

RSDr. Dušan Mišík

KSČM

 

Ing. Radek Sovička

KDU- ČSL

 

Roman Klimeš

ČSSD

Komise školská

Předseda

Mgr. Lucie Štěpánková

ČSSD

Členové

Milan Černocký

Koalice Strana zelených a Moravané

 

Ing. Pavlína Sovadinová

ANO 2011

 

Ing. Irena Osvaldová

TOP 09

 

Mgr. Jitka Ivičičová

KDU- ČSL

 

Mgr. Zdeňka Čechová

za ZŠ

 

Mgr. Pavel Nováček

za ZŠ
 

Eva Němčanská

za MŠ
 

Luděk Stix, DiS.

ČSSD

Komise vinařská

Předseda

Jiří Pavliňák

ČSSD

Členové

Lubomír Mizera

Koalice Strana zelených a Moravané

 

Radek Marcin

ANO 2011

 

Ing. Jiří Kořínek

KDU- ČSL

 

Ing. Pavel Surý

ČSSD

 

Martin Karásek

ČSSD

 

PhDr. Jiří Čejka

ČSSD

Kontrolní výbor

Předseda

Mgr. Jitka Ivičičová

KDU- ČSL

Členové

Ing. Jiří Pustina

ODS

 

Bc. Josef Jelínek

Koalice Strana zelených a Moravané

 

Ing. Naděžda Pluskalová

KSČM

 

Ing. Vlastimil Závadský

ČSSD

 

Ing. Marie Majtanová

ANO 2011

 

Miroslava Lamplotová

ČSSD

Finanční výbor

Předseda

Ing. Vlastimil Závadský

ČSSD

Členové

JUDr. Jakub Tihelka

ODS

 

Ing. Jiří Kořínek

KDU – ČSL

 

Mgr. Martin Dutkiewič

Koalice Strana zelených a Moravané

 

JUDr. Miroslav Buchta

KSČM

 

Ing. Bohuslav Štol

ČSSD

 

Ing. Miloslava Orsavová

KSČM