Silvestrovské posezení v klubu ...

Pro organizátorky z klubového týmu představovalo poměrně velké organizační i časové vypětí, které ale zvládly s úsměvem a v pohodě, jež se poté přenesla i na všechny účastníky - bylo jich více než čtyřicet ... :-)
A jak dokumentují momentky, v průběhu více než tří hodin se hodovalo, povídalo, za vydatné podpory obětavého harmonikáře Karla Mifka se téměř celou dobu zpívalo a ke konci dokonce chvíli i tančilo, připíjelo se na zdraví i jen tak na dobrou náladu (lambrusco obrazně řečeno "teklo proudem", ale s mírou :-)), s úsměvem se vzpomínalo na pěkné zážitky z minulosti nebo nepřítomné společné známé, občas se řešily i vážnější věci, ale to vše k setkání lidí při příležitosti připomenutí si konce jednoho roku a očekávaného roku nového patří ...
Symbolicky jsme se pak rozcházeli, ozářeni hvězdičkami prskavek (bez tradičního lampiónu štěstí, protože ty už se několik let vypouštět nesmí), a vykročili jsme do roku, označeného pěkným letopočtem 2020 - a tak ať se v něm nám všem daří co nejlépe ... :-)