Předvánoční koncert potěšil ...

Cestu do Společenského sálu Pálava si v sobotním chladném odpoledni našla více než čtyřicítka návštěvníků už téměř tradičního společného vystoupení Pěveckého sboru Blahoslava Hajnce a Cimbálové muziky Javor.
Pohodovou náladu uvozovaly už moravské koledy, znějící sálem při příchodu a usazování se návštěvníků. Úsměv na tváři většiny přítomných včetně vystupujících pak vyloudilo po zahájení koncertu a přivítání přítomných i jejich aktivní zapojení se do krátkého rozcvičení rukou, dlaní, prstů i hemisfér mozku v průběhu předcvičování vedoucím Senior klubu. 
Koncert zahájilo sólové vystoupení pěveckého sboru, v jehož čele obětavě zastoupila nepřítomnou sbormystryni paní Procházková. Po několika sborových písních pak před pódium se sborem vystoupili i členové muziky Javor a obě tělesa společně předvedla řadu známých i méně známých koled, do jejichž zpěvu se aktivně zapojila i značná část diváků - a na závěr společné části vystoupení pak téměř celý sál zpíval se sborem a muzikou už téměř zlidovělou píseň "Vánoce, vánoce, přicházejí".
Poté za aplausu přítomných pódium opustil pěvecký sbor a po krátké přestávce pokračovala ve svém samostatném téměř hodinovém vystoupení cimbálová muzika, také s častým doprovodem pěveckého sboru spokojených diváků.
Momentky alespoň částečně dokumentují průběh koncertu - snad z nich vyzařuje i dobrá nálada a pohoda všech přítomných ... :-)