Pletení pedigových košíčků ... pod názvem ...

... přilákalo víc zájemců o tuto dovednost než jsme čekali, což nás opravdu potěšilo, dokonce se úspěšně zapojili i dva muži ... :-)
Téměř všichni přítomní si vyzkoušeli pletení košíčků z pedigu, někteří méně odvážní se přišli do klubovny jen na chvíli podívat, co se to v ní pod trochu záhadným názvem vlastně děje ... :-)
Někteří své výrobky v průběhu dvou hodin úspěšně dokončili, ostatní si svá rozpracovaná díla odnesli s tím, že si je přijdou při dalším pokračování této zábavy v úterý 5. května opět od 14 hodin dodělat ... :-)
Fotografie dokumentují jen částečně průběh této akce, zejména okamžiky při jejím postupném rozbíhání se a poté až výsledky práce (některé účastnice odcházely už v jejím průběhu a jejich výtvory proto nebyly zachyceny :-)), protože i autor těchto řádků se nechal strhnout zápalem lektorek i jejich žáků a také se zapojil do tvorby něčeho smysluplného, pro vlastní radost a potěšení, a tak mu na běhání s fotoaparátem a hledání zajímavých situací a záběrů nezbývalo moc času ... :-)
Všichni se rozcházeli s radostným vědomím, že se relativně brzo u stejné činnosti opět sejdou a tak vás zvou - přijďte se zapojit také, stojí to za to, zvládne to i ten, kdo nic podobného dosud nezkoušel ... :-)