Mikulášskou nadílku v klubovně ...

Čert nečekaně ochořel a Mikuláš to psychicky nezvládl a odmítl jít s nadílkou bez jeho ochrany, takže do klubovny opět přišel jen anděl. Ale protože je šikovný a čiperný a všichni přítomní mu pomáhali, vše zvládl s úsměvem.
Nejdříve předal několik informací za nepřítomného vedoucího (včetně pozvání na silvetrovské společné setkání), pak krátce přítomné rozcvičil, aby byli před nadílkou dobře naladěni, a pak už rozdával dárky. Ne všichni si sice předem připravili své vystoupení (básničku či písničku), ale nakonec to s pomocí okolí zvládli a mohli být také odměněni a obdarováni.
Poté následovalo losování a roznášení bohaté tomboly, v jejímž průběhu anděl téměř poletoval po obou stranách klubovny. A protože byl stále ještě plný sil, zapojil se pak i do roznášení občerstvení včetně vylepšování čaje (aby trochu voněl :-)).
Jediné, nač andělovi nezbyl čas, bylo fotografování - a tak se zachovalo jenom několik momentek, zachycujících část přítomných před jeho příchodem, a poté z doby, kdy už si všichni užívali pohodu a dobrou náladu ... (ale našel se i paparazzi s mobilem, takže anděl byl také zachycen ... :-)).