Den seniorů na Vinohradech 1.10.2019 ...

a tentokrát i za mnohem většího zájmu diváků - v sále se jich bylo i přes krásný podzimní den za okny sálu v některých chvílích dokonce okolo šedesáti včetně šesti vozíčkářů ... :-)

V úvodu celé akce měli možnost shlédnout dvě pěkná vystoupení malých mažoretek ze ZŠ Mutěnická, připravená pod vedením paní Blažkové, a poté pestrou hudební produkci kapely Sebranka z Dražovic, střídající písničky s orchestrálními melodiemi, přičemž přítomní diváci se často připojovali ke zpěvákům kapely v roli velkého a mnohohlasného sboru ... :-)

Před 17. hodinou pak do předsálí přiskotačily dva soubory dívek (a jednoho chlapce :-)) ze skupiny Carolka Brno, vedené paní Kovandovou, které poté v sále předvedly dva skupinové tance na jiné rytmy než používala Sebranka, čímž hudební produkci celého odpoledne zajímavým způsobem zpestřily.

A poté se pomyslného hudebního žezla ujala opět Sebranka - téměř tříhodinovou akci zakončila Vejvodova Škoda lásky, kterou si zahráli a především zazpívali téměř všichni přítomní ... :-)

Pohodovou atmosféru v sále mohou momentky přiblížit jen velmi nedokonale - potvrdit ji mohou lépe ti, kdož byli mezi přítomnými ... :-)