Blahopřání dubnovým jubilantům ...

Poprvé po delší době bylo venku příjemné slunečné a teplé počasí, po měsíční přestávce (kvůli prázdninám v březnu) přišly děti ze ZŠ Mutěnická a po několikaměsících i paní starostka (mimořádně nebyla ve čtvrtek pracovně na magistrátu) - a jedno překvapení si ještě nechám na později ... :-)

Bylo by možno napsat, že vše běželo jako obvykle, ale nebyla by to tak docela  pravda ... :-)
První překvapení si připravily děti s paní vychovatelkou - po svém vystoupení se totiž rozešly po klubovně a každému přítomnému předaly dárek - vlastnoručně vyrobenou papírovou kytičku ... To se nám v klubovně asi ještě nestalo a všechny obdarované to opravdu potěšilo a příjemně naladilo.
Po obvyklé hudební zdravici Zdeňka Sedláře a následném přípitku představil Zdeněk Sedlář šest jubilantek a stálo to tentokrát za to ... :-)
Dvě byly v kategorii sedmdesátnic, dvě v kategorii osmdesátnic, a dvě v kategorii devadesátnic, přičemž obě na krajních mezích tohoto rozpětí - Ludmila Honková s námi oslavila jednadevadesátiny, ale to největší překvapení přišlo na samý závěr.
Paní Jana Vančuříková mezi námi oslavila devětadevadesátiny - před dvěma lety nám při této příležitosti slíbila, že ještě přijde třikrát, a své slovo plní ... :-)
Dobrou náladu a optimismus by si mohl od ní mnohý brát - má je na rozdávání a prokázala to nejen při sfoukávání svíček na dortu, ale v průběhu celého odpoledne - na oslavě vydržela až do konce a neseděla přitom jenom na židli, vydala se i na procházku po svém okolí ...
Jak na závěr svého vystoupení konstatoval Zdeněk Sedlář, nikdo z přítomných se nepamatuje, že bychom v historii Senior klubu mohli někomu jinému blahopřát k takovým výjimečným narozeninám a aby ještě byl navíc v takové fyzické a mentální pohodě ... :-)
Hodně zdraví a pohody, paní Vančuříková, z celého srdce ... :-)

A pak už se konzumovalo pohoštění, zpívalo, povídalo - prostě se "dobíjely baterky" dobrou náladou a pohodou ... :-)
Tož také přijďte někdy pobejt ... :-)