zdravím Vás z brněnského HaDivadla! Ráda bych Vás co nejsrdečněji pozvala na připravovanou Senior

Milí přátelé,
 
zdravím Vás z brněnského HaDivadla! 
 
Ráda bych Vás co nejsrdečněji pozvala na připravovanou Senior kavárnu, která proběhne v úterý 12. března 2024 od 16.00 ve foyer HaDivadla na adrese Poštovská 8d (Alfa pasáž) v Brně.
 
 
Kavárnu povede naše zkušená lektorka a nabídneme i drobné občerstvení. Můžete se přijít pobavit o současném divadle a Vašich kulturních zážitcích a seznámit se s dalšími divadelními nadšenci! Vstup na Senior kavárnu je volný, můžete si mi nahlásit v odpovědi na tento email.
 
Po Senior kavárně bude následovat od 17.30 představení inscenace Požár v šťastném Rakousku v režii úspěšného slovenského režiséra Eduarda Kudláče. Inscenace je založená na stejnojmenné knize oceňované ukrajinské autorky Sofije Andruchovyč a přenáší nás města Haliče v srdci Rakouska-Uherska v roce 1900. Zabývá se životními osudy dvou spřízněných žen, paní a její služebné. Mimo jiné členy našeho souboru můžete v inscenaci vidět i nedávno oceněnou herečku Simonu Pekovou!
 
Vstupenku Vám nabízíme za zlevněnou cenu 100 Kč, rezervovat si ji můžete přes tento email. 
 
Více informací o inscenaci najdete zde.
 
 
 
Vstup na Senior kavárnu je volný a můžete přijít, i když nepůjdete na následující představení. Nahlásit se můžete emailem nebo na telefonním čísle 721 108 742.
 
Budeme se těšit na Vaši případnou návštěvu!