Vinohradské bleší trhy tentokrát v červnu, 2. 6. 2024 od 14:00.

PRO KOHO
Bleší trhy pořádáme především pro obyvatele Vinohrad a okolí, na trhu jsou však vítání úplně všichni, ať už se na trh půjdete podívat nebo chcete sami aktivně prodávat. Sortiment je na vašem uvážení, prodejci obvykle nabízejí oblečení, hračky pro děti, knihy, věci do domácnosti ale i elektronika a další drobnosti – fantazii se meze nekladou. Prodávat lze také vlastní výrobky či domácí produkty. Na trhu nemáme zájem o prodej nového zboží respektive o prodejce, u kterých bude nové zboží převažovat.
KDY
Bleší trh proběhne v neděli 2. června od 14:00. Prodejci mají sraz před radnicí o tři čtvrtě hodiny dříve, aby stihli všechny své věci bez problémů nachystat.
PROGRAM
Hudební těleso MARE
Doprovodný program pro děti
Vinohradské bleší trhy – pravidla
1. Na bleším trhu je možné prodávat všechny druhy zboží vyjma věcí zakázaných zákonem.
2. Prodejci jsou povinni se registrovat předem na mailu bllesitrhy@kvicvinohradybno.cz Kapacita stolů je omezená a stoly budou přiděleny prvním přihlášeným prodejcům.
3. Každý prodejce zodpovídá za svůj stánek případně za zapůjčené vybavení.
4. Účast na bleším trhu není pro účastníky nijak zpoplatněna, poplatky za prodej hradí organizátor.
5. Prodejci obchodují s vlastním použitým zbožím, které již nepotřebují a chtějí jej zpeněžit. K tomu nepotřebují živnostenský list, neboť neprovozují živnost. V případě, že provozujete živnost vztahují se na vás příslušné zákony a trhů se smíte účastnit pouze po domluvě s organizátorem.
6. Prodávající a kupující si prodávají předměty mezi sebou za dohodnutou cenu a vztahují se na ně příslušné zákony.
7. Prodejci jsou povinni dodržovat tyto pravidla a další pokyny pořadatelů.