Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Brno – Vinohrady

Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Brno – Vinohrady
Ve středu 1.11.2023 se uskutečnil 3. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Brno – Vinohrady v tělocvičně ZŠ Mutěnická pro nominované žáky školy. Sportovní akce TAJV ve Vinohradech patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.
Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Červeňáci“, který byl tvořen z členů Erik Amvrož, Šimon Pokorný, Dominik Nečas, Karolína Maňoušková, Pavlína Brožová a Nina Černá. Finalisté postupového turnaje ve Vinohradech získali upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Vinohrad nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, MČ Vinohrady a město Brno.
Sportovní den mládeže s TAJV ve Vinohradech byl zrealizován za podpory MČ Brno – Vinohrady, Statutárního města Brna a partnerů soutěže.
Mgr. Jan Váňa
Organizátor soutěže
www.tajv.cz