Aquapark Kohoutovice čeká vylepšení. Během letních prázdnin proto přeruší provoz

Aquapark Kohoutovice se od 24. června veřejnosti zcela uzavře. Během dlouhodobě naplánované odstávky dojde ke kompletní opravě šaten a sprch a budou také zahájeny práce na modernizaci tobogánu. Areál kohoutovického aquaparku se tak díky opravám dočká celkového vylepšení a zvýšení komfortu i bezpečnosti návštěvníků.
Městská společnost STAREZ – SPORT, a.s., provozovatel jediného aquaparku v Brně, odstávku pečlivě naplánoval právě na letní měsíce, kdy je návštěvnost tohoto areálu nejnižší.
Důvodem oprav je porušená hydroizolace ve sprchách a v prostorách šaten. Dochází tak k prosakování vody do okolních povrchů, zejména do příček, podlah a strojovny. Budou proto odstraněny původní obklady, dlažba, omítky a nahrazeny novými. Dále bude provedena sanace zdí, aplikována nová hydroizolace a vyměněny některé dveře a další vybavení jako zrcadlové stěny, odkládací police, fény, lavice nebo převlékací kabinky. Současně bude zahájena modernizace tobogánu po celé jeho délce včetně všech bezpečnostních prvků a i nadále budou pokračovat přípravy projektu recyklace odpadní vody, jehož výsledkem by měly být významné energetické a provozní úspory.
Opět v provozu by měl být aquapark se začátkem školního roku, tak aby mohla být zahájena povinná plavecká výuka dětí ze základních škol.
Aquapark Kohoutovice nabízí širokou škálu vodních atrakcí, relaxačních zón a sportovních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Po znovuotevření bude areál poskytovat ještě kvalitnější služby a bezpečnější prostředí pro všechny milovníky vody i relaxace.
Pro aktuální informace sledujte webové stránky https://aquapark.starez.cz/
 
 
 
Michaela Dittrichová
tisková mluvčí
Nové Sady 36, 602 00 Brno
Tel: +420 533 033 800
Mobil: +420 704 608 908
STAREZ – SPORT, a.s.
Křídlovická 911/34, 603 00 Brno
www.starez.cz