Silvestr jako poslední akce roku 2017 v klubu ...

Pobavit se přišlo více než 35 předem přihlášených zájemců i několik nečekaných hostů - i taková překvapení organizátorky s úsměvem zvládly ... :-)
Více než 35 přítomných včetně dvou vozíčkářek na začátku sledovalo nečekané vystoupení šestice členek seniorské družiny (místo obvyklých dětí z té školní), zahrnující individuální přednes anekdot a společné zpívání s půvabnými tanečky, což navodilo příjemnou náladu od samého počátku.
K ní poté přispěla i postupná konzumace pečlivě připraveného pohoštění, vychlazeného lambrusca i silvestrovské bowle, kterou přivezla do klubu k radosti a milému překvapení organizátorů i přítomných paní Věra - odměnou jí byly zasloužené ovace přítomných ... :-)
A protože nejen chlebem živ je senior, k pohodě a dobré náladě přítomných přispěli téměř všichni zpěvem za doprovodu harmonikáře pana Šmídla - někteří se dokonce i roztančili ... :-)
S několikahodinovým předstihem jsme pak přivítali přicházející nový rok 2018 prskavkami, úspěšným vypuštěním lampiónu štěstí i symbolickým závěrečným přípitkem ... :-)
Ať žije rok 2018 ... :-)